general icon officiËle distributeur
service icon erkend servicecentrum

Detectordirect

 

Contact:

Email: info@detectordirect.nl

Tel: +31 (0)513 465093

Tel Leo: +31 (0)621851708

Tel Patty: +31 (0)640710866

 

Onze winkel in Lippenhuizen:

De Buorren 114

8408 HP Lippenhuizen

The Netherlands

 

Openingstijden:

Maandag: Gesloten

Dinsdag tot Vrijdag: 09:00 - 18:00

Zaterdag: 09:00 - 17:00

Zondag: Gesloten

 

Contact maken
Velden gemarkeerd met asterisks (*) zijn verplicht.
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de Google Privacybeleid en Gebruiksvoorwaarden zijn van toepassing.
Privacy *

Wij zijn er voor u

Het Detectordirect-team

Karin Kooistra

Managing Director / CEO

info@idc-detektor.de

Anouk Kooistra

Finance Manager

finance@kooistra-detectors.com

Patty Kooistra

Manager Quest

info@kooistra-detectors.com

Leo Kooistra

Sales / Detector Expert

 info@kooistra-detectors.com

Andreas Kloskowski

General Manager

marketing@idc-detektor.de

Luis dos Santos

Logistics Manager

logistics@idc-detektor.de

Folkert Elema

Marketing & Sales Specialist

sales@idc-detektor.de

Carsten Coordes

Marketing Specialist

carsten.coordes@idc-detektor.de

Laura Kos

Office Manager

laura.kos@idc-detektor.de

Jasmin Koenen

Customer Support Agent

jasmin.koenen@idc-detektor.de

Janek Hommers

Logistics Planner 

logistics@idc-detektor.de

 Gerson Bastos

 Logistics Planner Quest / Kapaan

logistics@idc-detektor.de

Holger Tiaden

Logistics Planner

 logistics@idc-detektor.de

Klaas Kooistra

Logistics Orderpicker

info@kooistra-detectors.com

Larry Nzeadi

Logistics Orderpicker

logistics@idc-detektor.de

Tino Fernandes

Technical Service Manager

technical.service@idc-detektor.de

Daniel Callies

Logistics Orderpicker

logistics@idc-detektor.de

Heike Tiaden

Cleaning Service

Anna van der Heide

Sales Assistant NL

anna@kooistra-detectors.com

Jelson Kooistra

Sales Assistant NL

jelson@kooistra-detectors.com

Joost van der Schaar

Stage Marketing

Merlin

Security Service